Mega Mass 400 co warto wiedzieć

Mega Mass 400 co warto wiedzieć

Odżywki węglowodanowo - białkowe to preparaty polecane jako środki pozwalające zwiększyć masę mięśniową. To doskonałe preparaty dla osób , które rozpoczynają treningi i oczekują szybkich i spektakularnych efektów.

Jest to uzupełnienie diety osób aktywnych fizycznie, które mają problem z nabraniem masy mięśniowej. W założenia te doskonale wpisuje się prezentowany Mega Mass 400. Zawiera on mieszankę trzech białek . Nalezą do nich izolat białka mleka, izolat białka serwatkowego oraz białko jaja. Odpowiednie stosowanie tej odżywki pozwala pokryć zapotrzebowanie mocno pracujących mięśni. Znajdująca się w składzie produktu kreatyna zwiększa wydolność fizyczną organizmu w czasie intensywnego treningu. Warto wspomnieć, że środek ten nie zawiera żelatyny ani aspartanu, a jego stosowanie jest bezpieczne dla organizmu.

Intensywny trening wiąże się ze zwiększonym wydzielaniem potu. Jest to normalna reakcja organizmu mająca na celu regulowanie ciepłoty ciała, a tym samym zapobieganie jego przegrzaniu. Niekiedy jednak pocenie jest tak intensywne, że przybiera formę nadpotliwości. Nie poradzą sobie z nią ani antyperspiranty ani środki farmakologiczne. Jest to duży problem będący przyczyną wielu kompleksów. Fizyczny dyskomfort wpływa negatywnie na psychikę człowieka i znacznie obniża jakość jego życia.

Skuteczną metodą leczenia nadmiernego wydzielania potu jest botoks. Takie zabiegi wykonywane są w gabinecie estetycznym Dr Parda. Toksyna botulinowa jest wstrzykiwana pacjentowi, dlatego jest to zabieg nieinwazyjny i całkowicie bezpieczny. Działa ona drażniąco na zakończenia nerwowe powodując denerwację gruczołów potowych, a w efekcie ograniczenie wydzielania potu. 

Efekty zabiegu można zaobserwować już po kilku dniach od jego wykonania. Dzięki temu pacjent może cieszyć się komfortem i swobodą i wykonywać swoje obowiązki. Botoks skutecznie powstrzymuje nadpotliwość na około 6 miesięcy. Okres ten może się wydłużyć w przypadku kiedy preparat zostanie podany w większej dawce. Zabieg nie wymaga znieczulenia, jednak szczególnie wrażliwi pacjenci mogą skorzystać ze specjalnego kremu znieczulającego lub chłodzenia lodem. Wcześniej należy wykonać tzw. test Minora, który wykaże miejsca dotknięte nadpotliwośicią. Zazwyczaj są to: czoło, głowa, nos, pachy, dłonie oraz stopy. 

Komentarze innych (0)
Napisz swój komentarz
Końcowa ocena